ELIXOR

Vitajte na stránkach ELIXOR.eu

V SKRATKE O ELIXORE

Prečo si vybrať ELIXOR?

Kto sme?
Sme skupina nadšených pestovateľov konope s dlhoročnými skúsenosťami a vedcov - odborníkov na jej spracovanie. Naše hodnoty sú ľudskosť, kvalita, rozvoj, pozitivita a komunita.
Ako rastliny pestujeme?
Jednoducho! Prirodzené podmienky, čistá voda a veľa slnka vytvárajú v našich rastlinách tie správne účinné látky v tom správnom pomere.
Prečo si vybrať naše produkty?
Pri používaní našich produktov si môžete byť istí, že do svojho tela prijímate zdraviu prospešný, kvalitný a nezávadný produkt – jednoducho elixír 🙂
Mohlo by vás zaujímať

Konopné extrakty ľudia často využívajú v boji s rôznymi zdravotnými problémami…

Kanabinoidy - aktívne prírodné chemikálie v konopných extraktoch sú podobné chemickým látkam, ktoré si telo samo vytvára a ktoré sa podieľajú na výkone našej imunity, pamäti a celkovom zdraví.
Nespavosť
Nespavosť (insomnia) je porucha spánku a patrí medzi veľmi časté zdravotné problémy súčasnej populácie. Nespavosť predstavuje závažný problém, pretože spánok je pre človeka nevyhnutný.
Bolesť
Bolesť - ten nepríjemný pocit, ktorý môže obmedziť schopnosť človeka vykonávať každodenné bežné činnosti. Často slúži ako varovný signál, ktorý vás upozorňuje, že s vaším telom nie je niečo v poriadku alebo môže vznikať po poškodení tkaniva úrazom.
Rakovina
Pojem, ktorý označuje v dnešnom ponímaní utrpenie človeka a bohužiaľ niekedy aj smrť. Dá sa však proti nej bojovať a to hlavne zdravým životným prostredím a zdravým životným štýlom.
Nechutenstvo
Nechutenstvo je charakterizované ako stav nechuti do jedla alebo zníženého apetítu na jedlo. Pri dlhodobom nechutenstve sa telo stáva slabším bojovníkom s chorobami a zdravotnými problémami. Nechuť do jedla sa objavuje pomerne často najmä u starších ľudí.
Glaukom
Častá choroba alebo skôr skupina očných chorôb, ktoré vedú k poškodeniu zrakového nervu a spôsobujú stratu zraku.
Stres
Najpoužívanejšie slovo našich lekárov a doktorov pri hľadaní príčin našich chorôb. Pritom stres je nášmu teľu veľmi prirodzený, ale nie v takých dávkach ako dnes ľudia zažívajú v bežnom živote.
Znížená imunita
V dnešnej dobe najčastejšie “ochorenie” ľudí vedúce k ďaľším vážnejším chorobám. Často spôsobená “len” našim spôsobom života.
Depresia
Depresia je porucha, ktorá postihne počas života takmer každého štvrtého človeka. Môže zahŕňať pocity smútku, beznádeje, celkovej únavy, znížené sebahodnotenie a pokles sebavedomia, poruchy spánku a rôzne, často mnohopočetné bolesti.

Chcem upozorniť e-mailom na novinky Elixor