ELIXOR
F.A.Q.
Tu nájdete odpovede na často kladené otázky

F.A.Q. Frequently Asked Questions
Často kladené otázky

1. Kto sme?
Sme skupina ľudí, ktorí tvoria obchodnú a pestovateľsko - výrobnú firmu. Vytvorili sme ju preto, pretože chceme pestovať konopu a vyťažiť resp. vyrábať z nej kvalitné produkty. Viac informácii nájdete tu - O SPOLOČNOSTI.
2. Je legálne, že pestujeme konopné rastliny?
Áno. Naša spoločnosť prevádzkuje vždy všetky svoje činnosti legálne na základe licencie vydanej Ministerstvom zdravotníctva Slovenskej republiky a Pôdohospodárskej platobnej agentúry Slovenskej republiky. Vždy sa budeme snažiť dodržiavať všetky zákony Európskej únie a jednotlivých krajín, kde pôsobíme.
3. Ako Vám vieme pomôcť?
Radi Vám pomôžeme zorientovať sa v problematike konopných rastlín. Čím viac budete vedieť, tým lepšie sa budete vedieť rozhodnúť, ktorý konopný produkt je pre Vás vhodný.
4. V čom sme iní ako ostatní?
Sme orientovaní nielen na samotnú výrobu a predaj výrobkov z konope, ale snažíme sa vzdelávať spoločnosť a hlavne zákazníkov objektívnymi informáciami. Okrem toho, keďže sme prví pestovatelia na Slovensku, naše know how bude vždy o krok vpredu pred konkurenciou, čo nám umožní kvalitnejšie a efektívnejšie pracovať pre Vás - našich zákazníkov.
5. Ako sa dozviete viac o našej činnosti?
Všetky relevantné o podstatné informácie o našej spoločnosti a činnosti nájdete na našej stránke O NÁS a jej podstránkach. Všetky novinky zdieľame na sociálnych sieťach: Facebook, Instagram a YouTube. Ak chcete vedieť o všetkom a prehľadne, tak neváhajte a príhláste sa na odber newsletter-u v spodnej čati stránky.
6. Čo všetko robíme?
Vzdelávame ľudí, pestujeme konopu a vyrábame z nej naše produkty. Chceš vedieť o nich viac? Pozri sa sem E-SHOP
7. Ako nás môžete kontaktovať?
Jednoducho - cez Facebook, E-mail (info@elixor.eu), Telefón alebo Kontaktný formulár. Snažíme sa byť vo Vašom dosahu neustále.