Využite možnosť použiť promo kód elixor=elixir
Použi zľavu

Elixor_pestovanie-konope-slovensko
O společnosti
O SPOLEČNOSTI ELIXOR

Jako první pěstujeme legálně Cannabis na Slovensku

Jako první obchodní a pěstitelská společnost na Slovensku pro Vás pěstujeme legálně rostliny rodu Cannabis a zpracováváme je do našich extraktů.

Naše rostliny pěstujeme skutečně s láskou.

" Věřím, že přirozené podmínky, čistá voda a hodně slunce vytvářejí v našich rostlinách ty správné účinné látky v tom správném poměru."
Ing. Michal Veselý
jednatel

Pěstujeme v čistém prostředí karpatské přírody

Naše farma se nachází na úpatí Považského Inovce. V čistém prostředí karpatské přírody pěstujeme naše rostliny v bio kvalitě přirozeným způsobem. Naše provoz má rozlohu 3 hektary a každá jedna rostlina má vždy svůj prostor pro zdravý vývin, růst a zrání.

Proč si vybrat produkty od Elixor ?

  • společnost Elixor s.r.o. existuje od roku 2017 a od té doby se dynamicky vyvíjí – startup založen lidmi s bohatými zkušenostmi s pěstováním, zpracováním a extrakcí
  • dbáme na dobré vztahy se zákazníky i obchodními partnery
  • jsme dostupní a otevření spolupráci s jednotlivci nebo firmami z celého světa
  • máme rádi lidský přístup ve všech aspektech firmy
  • dbáme o životní prostředí a snažíme se minimalizovat dopad naší činnosti – používáme přírodní hnojiva a materiály a pokud vyprodukujeme odpad, tak ho separujeme a recyklujeme
  • veškerý rostlinný materiál si vypěstujeme sami ze semínek a proto víme co naše rostliny a extrakty obsahují
  • dbáme na kvalitu našich produktů a neustále ji kontrolujeme
  • chceme nabídnout našim zákazníkům kvalitní a blahodárně produkty za rozumnou cenu a proto se snažíme rozumným způsobem (recyklací a novými technologickými postupy) snižovat cenu nákladů na produkci při zachování plné kvality co se později projeví v nižší ceně pro naše zákazníky
  • spolupracujeme s výzkumnými institucemi
tým ELIXOR

Náš základní tým

Náš tým je složen ze základního týmu uvedeného níže a úžasných lidí, kteří nám pomáhají při naší práci, ať už se jedná o vědeckých pracovníků, dělníků na poli nebo lidi v administrativě. V každém případě můžeme říci, že jsme našli perfektních spolupracovníků i přátel v jedné osobě.

Michal-Vesely
Ing. Michal Veselý
Lubomir-Pastucha
Ing. Ľubomír Pastucha
Jan-Picha
Ing. Jan Pícha

Naše hodnoty a cíle naší práce:

1. Lidskost
Jsme lidé, kteří rádi pěstují a vyrábějí opět pro lidi. Snažíme se o to, aby náš výsledek práce sloužil lidem - našim přátelům, členům našich rodin nebo jen tak jakémukoliv člověku pro radost.
2. Kvalita
Naším cílem je vyrábět 100% -ní a zdraví prospěšné produkty. Naší snahou je dosáhnout v brzké době GMP a HVAC certifikaci, čili budeme moci říci, že vyrábíme přírodní produkty ve farmaceutické kvalitě.
3. Rozvoj
Život je změna a změny nám přinášejí možnost růst. Ve společnosti se snažíme se o změnu myšlení a legislativy ve prospěch slovenských pěstitelů a zpracovatelů konopí s dobrými úmysly. Neustále se snažíme o firemní pokrok a vývoj účinnějších a zdravějších výrobních procesů a produktů. Spolupracujeme s výzkumnými institucemi a univerzitami nakolik věříme, že inovace mohou zajistit komplexní zpracování celé rostliny konopí a její uplatnění v mnoha sférách života lidí.
4. Pozitivita
Naše činnost má a musí mít pozitivní vliv. Pozitivní myšlení nás pohání vpřed, přičemž věříme v naše reálné cíle.
5. Komunita
Každá firma či jednotlivec je součástí nějaké komunity. My se hlásíme k myšlence sounáležitosti tím, že se snažíme podělit s tím co máme a snažíme se vrátit komunitě část toho co jsme získali. Část zisku firmy věnujeme na dobročinné účely.
Elixor_hodnoty