Kvalita je pre nás

prvoradá.

Úroveň kvality našich produktov je u nás na prvom mieste. Neustále dbáme na kontrolu kvality našich rastlín a produktov z nich. Počas pestovania používame iba biologické hnojivá, kontrolujeme kvalitu vody a naše postupy pestovania, sušenia a spracovania sme upravili tak, aby vyhovovali GMP certifikácii.

Elixor

Ako dbáme na kvalitu
našich produktov?

Každá jednotlivá fľaša alebo rastlinný materiál, ktorý opúšťa našu prevádzku, má kompletnú sadu analytických certifikátov tretích strán, ktoré sú verejne dostupné online.

Všetky naše produkty a výrobky zahŕňajú samostatné analýzy profilu kanabinoidov, možnej existencie zvyškov ťažkých kovov, zvyškových rozpúšťadiel a pesticídov, herbicídov, insekticídov.

Analýza je realizovaná certifikovanými laboratóriami tretích strán čo zaručuje nezávislosť testovania.

S popredným systémom kontroly kvality spoločnosti ELIXOR s.r.o. a transparentnou databázou šarží si môžete byť pri používaní našich produktov istí, že do svojho tela prijímate kvalitný a nezávadný produkt – jednoducho elixír ????

Ing. Michal Veselý Konateľ

    Pripravujeme pre Vás databázu testov

    Pripravujeme pre Vás databázu testov jednotlivých šarží produktov, ktoré opustia našu prevádzku, aby ste ako naši zákazníci mali možnosť vidieť kontroly, ktoré robíme za účelom produkcie absolútne kvalitných a nezávadných produktov

    Chceme, aby ste boli s nami a Vašu dôveru nechceme sklamať. Takmer každá spoločnosť zaoberajúca sa extrakciou konope tvrdí, že má produkty najvyššej kvality. Všetci sme to počuli znova a znova, ale môžete im naozaj veriť? Spotrebiteľské správy odhalili, že množstvo konopných spoločností falošne označuje, koľko kanabinoidov je v ich produktoch. Mnohé z nich dokonca neobsahujú žiadne kanabinoidy. Niekoľko ďalších spoločností zaoberajúcich sa kanabisom je nútených sťahovať výrobky z dôvodu obsahu toxických pesticídov a húb.