Využite možnosť použiť promo kód elixor=elixir
Použi zľavu

Elixor_Vedecka-cinnost
Vědecká činnost
spolupraca-vyskum
Vědecká činnost ELIXORu

Výzkumná a inovační činnost

Naše společnost se věnuje výzkumné a inovační činnosti od jejího vzniku, ba dokonce členové jejího základního týmu výzkumné činnosti několik let ještě před jejím vznikem. ELIXOR je jednou ze společností, které disponují licencí od Ministerstva školství, vědy, výzkumu a sportu licenci na výkon výzkumné činnosti.

ZOBRAZIT LICENCI
"Inovace představuje rozdíl mezi lídrem a následovníkem."
Steve Jobs

Kromě výzkumu v oblasti výroby zdraví prospěšných produktů a způsobů pěstování rostlin se naše společnost snaží najít i vhodné odrůdy do jednotlivých pěstitelských prostředí s ohledem na poptávaný výsledný produkt buď pro potravinářský nebo farmaceutický průmysl. V rámci těchto činností společnost spolupracuje s odborníky z Vysoké školy zemědělské v Nitře a Národním zemědělským a potravinářským centrem – Výzkumným ústavem potravinářským.

Hledáme partnery z různých oblastí průmyslu, který provádějí svůj vlastní výzkum a vývoj a mají zájem o využití konopí v jejich produktech. Hledáme zejména firmy z potravinářského, farmaceutického a materiálově – technologického odvětví, které mají zájem vstoupit do společných vědecko-výzkumných projektů. V případě zájmu o spolupráci nebo jakéhokoliv nápadu nás prosím kontaktujte prostřednictvím kontakntého formuláře. Budeme vděčni.

Máte zájem o spolupráci ?